Aplikace Office

 

 

Sada Office poskytuje komplexní sadu nástrojů pro individuální produktivitu, včetně nástrojů, které potřebujete pro správu e-mailu a tvorby skvěle vypadajících dokumentů, tabulek a prezentací a to rychle a jednoduše. S Office zvládnete jednoduše jakýkoli úkol.

    Co Office umí ?

 

 

Typy licencí

 

 

Tento typ licencí můžeme nazvat jako trvalé. Jednou zakoupíte a můžete využívat jak dlouho budete potřebovat. Office můžete zakoupit v klasické „krabické“ verzi označované FFP, neboli Full Package Product. Jako alternativa je nabízena verze ESD, což značí elektronickou distribuci. Pro komerční využití, jsou tyto licence vhodné pouze v menším množství. Pro případ potřeby desítek licencí jsou připraveny multilicenční (objemové/volume)  programy jako je OLP, OPENSelectEA a další.

V případě zájmu o trvalé licence Office. Doporučujeme sáhnout po naší nabídce druhotných, chcete-li second-hand licencí. Software se nedá opotřebovat, proto je pro Vás tou nevhodnější cesou. Zkrátka, stejná kvalita za zlomek ceny. Velkou výhodou je možnost nákupu starší verze, která rozhodně není zastaralá. A novým klientům ještě velmi dobře poslouží. Ke každé licenci dodáváme veškerou dokumentaci která je nutná pro převod práva k užívání. Bez prohlášení původního majitele a potvrzení transakcí historie licence, nelze druhotný software distribuovat.

    Druhotné licence

 

 

Napsat , spočítat , odeslat .

Zkrátka tvořit . Office .

Kusové nebo Objemové licence?

Napsat , spočítat , odeslat .

Zkrátka tvořit . Office .

Pro malé podniky

Licence Office Home And Business doporučujeme výhradně pro nejmenší podniky. Jelikož je licence evidována za pomocí live iD, v podstatě patří zaměstnanci a v případě jeho odchodu, zaniká i právo na licenci. Kromě práva k užívání je u podniků nějvětší problém s evidencí a přesuny licencí na jiná zařízení. Je nutné mít evidenci aktivačních klíčů, emailů a hesel k live iD. Spolu s častými přesuny licencí se může výsledná úspora v podobě „levného“ nákupu, velmi rychle vytratit.

Pro střední a velké společnosti

Objemové, neboli multilicence jsou v podstatě smlouvy. Tyto balíky mají širší nabídku aplikací ale Word nebo Excel, je stále stejný. Hlavním rozdílem je způsob distribuce a velmi jednoduchá správa všech licencí. Touto formou se licecne nakupují po desítkách a stovkách kusů. Proto evidence jako u jednotkových licencí, nepřipadá v úvahu. Hlavní výhody jsou, hromadná aktivace, možnost libovolných přesunů a velmi snadná správa. Toto jsou ty nejvyšší programy licencí a díky LicencePro, je můžeme nabídnout i menším klientům.

Jak funguje převod licencí?

Druhotné licence pochází od společností které je z různých důvodů odprodávají. Může to být z důvodů přechodu na vyšší verzi, cloudu, přebytečnosti anebo při zániku společnosti. Tyto licence vykupujeme abychom je mohli nabídnout se slevou novým klientům.

Původní majitel nám ptovrdí splění všech podmínek za kterých můžeme licence vykoupit. Jedná se o prohlášení od-instalace SW a vyplnění tzv. perpetual license transfer form jinými slovy, převodního listu. Díky této dokumentaci máme 100% jistotu původu licence.

S naším klientem si odsouhlasíme objednávku a podepíšeme kupní smlouvu. V tuto chvíli jednáme s půvdoním majitelem nebo obchodním partnerem a pracujeme na dodání licencí a potřebné dokumentace.

Náš klent dostane požadované licence, dodací list s  aktvačním kódem a image disku pro instalaci aby mohl jeho nový software fungovat. Mezitím pracujeme na nejdůležitější části dodávky licencí a tou je veškerá dokumentace.

Náš klient kromě licencí dostává veškerou dokumentaci jako je formulář převodu, prohlášení původního majitele. Podepíše nám předání těchto dokumentů a nyní je majitelem licencí. Tuto dokuemtaci so uchová a prokazuje se jí v případě licenčního auditu.

Pravidla pro převod licencí

  • Licence byly uvedeny na trh se souhlasem autora nebo nositelem autorských práv
  • Licence jsou trvalé a byly plně uhrazeny výrobci SW
  • Licence byly poprvé nabyty na území Evropské unie / EHP
  • Původní majitel zajistí, že jsou licence odinstalovány
  • K licencím se nevážou práva třetích stran

Tyto skutečnosti původní majitel nebo dodavatel dodává a zaručuje výše zmíněnou dokumentací.

 

Na trhu s druhotným softwarem se velmi často objevují jasně padělané nebo zcizené licence, které prodejci nabízí za podezřele nízké ceny. Kromě takových prodejců se pohybují na trhu také podezřelí, chcete-li šedí prodejci. Kteří prodávají „legální licence“ a zaručují původ licencí falešnými certifikáty, CoA štítky nebo ESD licencemi s  garancí a zárukou. Chceme naše klienty upozronit a varovat před těmito praktikami. Vždy velmi pečlivě zkoumejte dodané dokumenty a bez podpisů původních majitelů a jasnou historií, tyto licence nenakupujte. V případě potřeby Vám poskytneme konzultaci zdarma.

Úspora a ceny

Dodáno Cena nových licencí Cena LicencePro Úspora

200x Office 2019 Professional Plus
200x Windows 10 Pro Upgrade

2 850 000,- 1 790 000,- 1 060 000,-  37%

Orientační ceny licencí a úspory při dodání desítek až stovek kusů:

Licence Cena nové licence Cena LicencePro Microsoft 365 Business Standard
Office 2019 Standard
Office 2016 Standard
Office 2013 Standard
11 009,-
11 699,-
11 520,-
od 6 649,-
od 3 429,-
od 1 879,-

Při roční platbě po dobu 5ti let

16 342,-